Zánětlivá onemocnění střev

Zde naleznete jednotlivé nemoci při kterých mohou pacienti najít úlevu nebo dokonce léčbu díky konopí. Pokud chcete diskutovat o nemoci, která není v seznamu uvedených nebojte se založit nové téma.
Spravce
Příspěvky: 19
Registrován: 16 lis 2016, 19:37

Zánětlivá onemocnění střev

Příspěvekod Spravce » 27 led 2017, 14:02

Rakovina tlustého střeva či konečníku je v České republice druhým nejčastějším nádorovým onemocněním. Každý rok je u nás diagnostikováno s tímto onemocněním okolo 8000 nových případů a z toho téměř polovina pacientů tomuto onemocnění podlehne.
Jak víme, konopné extrakty jsou často spojovány s léčbou rakoviny a nádorových onemocnění. Tento názor a několik neoficiálních příběhů léčby rakoviny vede ke zvýšenému zájmu o léčbu konopnými extrakty i v případě zánětlivých onemocnění střev jako např. Crohnova nemoc apod.

Více o léčbě zánětlivých onemocnění střev... https://kanabinoidy.cz/odborna-studie-k ... eni-strev/

https://kanabinoidy.cz/konopne-extrakty ... ho-streva/

Velmi efektivní léčbou k zacílení zánětlivého onemocnění střev se zdají být konopné extrakty ve formě tobolek. Tobolky jsou vhodné především pro pacienty se zánětlivými onemocněními střev, protože konopný extrakt v kapslích se rozpouští až v tenkém střevě kde je tato účinná látka potřeba k zacílení léčby.

Více o CBD oleji v kapslích... https://kanabinoidy.cz/cbd-olej-v-kapslich/

Zpět na „CBD, THC a další kanabinoidy na léčbu nemocí“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ruslanqhk a 1 host